Aktuality

Hlavním cílem projektu bylo efektivně využít robustní stavby historické budovy, a efektivně zajistit teplotní komfort ve všech podlažích včetně sklepa. Návrh obsahoval podlahové topení/chlazení systému Active Elements.

Hledáte řešení pro vytápění a chlazení velkých objektů v rekonstrukci? Na této realizaci si ukážeme, jak lze navrhnout, realizovat a jakých výsledků dosáhnout s energetickým konceptem na míru. Realizace projektu 2019.

REKONSTRUKCE – Cílem použití podlahového nízkoteplotního systému vytápění Active Elements, bylo vytvořit vysoký komfort bydlení s ekonomicky a energeticky efektivním řešením a tepelné stability objektu.

Pozor, aktualita ze dne 20. 8. 2019: Baví tě obor TZB? Tak jsi to právě ty, koho zrovna potřebujeme. Do našeho týmu hledáme nového člena pro řízení projektů a hledání inovativních technických řešení. Více informací o pozici najdete zde.

Workshopem nás provázel pan Kurt Karlsson zakladatel a vynálezce tepelného čerpadla Octopus Ice Stick. Stále se aktivně věnuje profesi a jeho poznatky z dlouholeté praxe jsou velmi cenné. Prošli jsme celý proces vzniku tepelného čerpadla včetně jeho provozního testu.

Kromě standardní produktové prezentace skandinávské technologie jsme vám poradili a navrhli možná řešení pro vaše bydlení. Pracujeme na podkladech, které jsme od vás získali a brzy se ozveme všem zájemcům o zpracováním nezávazné kalkulace vašich projektů.

Hledáme dalšího člena týmu na pracovní pozici „Servisní technik TZB“. Jsme mezinárodní tým, který má rád výzvy a práci se zajímavými technologiemi. Pokud Tě zaujala práce pro Active Elements a zajímáš se o více informací, tak nás neváhej kontaktovat.