Co se skrývá za názvem Active Elements?

web3Active Elements je název pro koncept jedinečného řešení v oblasti vytápění a chlazení. Jsme tým profesionálů, s více než 20-ti lety zkušeností s dodávkou efektivních řešení pro všechny typy stavebních objektů.

Propojili jsme naše aktivity a cíle s týmem odborníků ze Švédska tak, abychom dosáhli jedinečného inovativního řešení na mezinárodní úrovni. Pro získání skvělých výsledků kombinujeme naše znalosti, unikátní produkty a dodáváme Vám systém na míru.

Active Elements, neboli aktivní prvky, naznačují postavení jednotlivých řešení a vlastně i filozofii našich energetických systémů. Jsme přesvědčeni, že energetický systém má být jednoduchý, avšak má chytře pracovat s přebytky energií a automaticky vytvářet příjemné mikroklima v objektu po celý rok. To vše s důrazem na nízké provozní náklady a také příznivou bilanci nákladů a životní cyklus zařízení (LCC).

Švédské tepelné čerpadlo značky Octopus, podlahové vytápění OPTIHeat a EasyGreen zaručují vynikající uživatelský komfort a výraznou úsporu provozních nákladů.

Active Elements je spolehlivý partner pro investory, architekty, stavební firmy a realizátory malých i velkých projektů.

Zaujal Vás koncept Active Elements?

Neváhejte nás kontaktovat:
+420 777 750 539
info@active-elements.cz