Mezinárodní workshop – Helsingør Dánsko

Skvělá zkušenost za námi

Ve dnech 18. – 19. 8. 2016 jsme se zúčastnili 1. mezinárodního workshopu Active Elements v Dánsku (česko-švédsko-dánský tým AE). První den byl návštěvníkům představený nízkoenergetický koncept, technologie Octopus a HeatUP!, způsob instalace a reference.

Po úvodní části jsme se pustili do práce a s výkladem předvedli montáž a zprovoznění nízkoteplotního čerpadla Ice Stick vzduch/voda od švédského výrobce Octopus. Instalace dvou čerpadel IS 48 XP a IS 61 XP v hybridním provedení (25 m zemní kolektor) byly umístěny na zahradu designové dvojvily. Model IN-LINE obou venkovních jednotek v tmavé zelené barvě zcela zapadl do netradičního exteriéru.

Druhý den jsme provedli tlakové zkoušky a zprovoznili topný system v obou domech. V průběhu obou dní jsme odpovídali na dotazy návštěvníků, kterými byli projektanti, architekti, instalatéři a stavaři.

Majitel vila domů, hlavní organizátor a člen našeho týmu z dánské pobočky Active Elements, společně s účastníky workshopu byli velmi spokojení s celkovou úrovní AKCE. Úspěšně jsme navázali nové kontakty a už teď se těšíme na další spolupráci v zahraničí.

Zaujalo Vás provedení IN-LINE tepelného čerpadla Ice Stick?

Neváhejte nás kontaktovat:
+420 723 574 304
info@active-elements.cz

 

IMG_2661IMG_2641IMG_2648


IMG_2669
IMG_2667IMG_2665