O nás

MEZINÁRODNÍ TÝM ACTIVE ELEMENTS

Profil společnosti

baví nás nové technologie

Active Elements

Pomůžeme vám s návrhem a realizací aktivního energetického systému pro váš stavební objekt. Zabýváme se zejména podlahovým vytápěním a chlazením, tepelnými čerpadly a dalšími úspornými technologiemi nové generace. Tvoříme stavby, které využívají převážně obnovitelné zdroje energie a efektivně pracují s ukládáním přebytku energie, jak v zimě, tak i v létě. To vše na míru vašim potřebám a požadavkům.

Kdo jsme

Společnost Active Elements s.r.o. dlouhodobě spolupracuje se švédskými odborníky zabývající se technologií vytápění a chlazení objektů, kdy jsme v roce 2012 aktivně začali rozvíjet partnerství v oblasti přípravy projektů a instalace skandinávských produktů a přístupů. Tímto partnerstvím vzniklo unikátní systémové řešení, kterým je energetický koncept s názvem Active Elements. V současné době tvoříme mezinárodní tým Active Elements, který má zastoupení ve Švédsku, Dánsku, Polsku, České republice a na Slovensku.

Co děláme

Naším zájmem, cílem a posláním je dodávat zákazníkům energeticky efektivní vytápění a chlazení. Jsme specialisté na nízkoteplotní podlahové, sálavé a akumulační systémy. Jsme výhradním distributorem a dodavatelem tepelných čerpadel Octopus Ice Stick. Spolu s provázáním podlahového vytápění na nízkoteplotní zdroj dosahujeme skvělých výsledků, které se projeví v úspoře provozních nákladů. Naší velkou odměnou a motivací jsou spokojení zákazníci a uživatelé našeho řešení.

Naše vize

Spolupracujeme na projektech netradičního typu „aktivní prvky energie = aktivní dům“ se švédskou firmou Active Elements (Sweden) AB. Mezinárodním partnerstvím jsme získali znalosti, unikátní produkty s tradicí severské země, inovativní a komplexní přístup k řešení problematiky vytápění a chlazení v každém typu budovy. Aktivně pracujeme na aplikaci inovativního řešení Active Elements do všech projektů, které realizujeme v České republice a dalších zemích Evropské unie.

Prezentace produktů a služeb na veletrhu v Praze 2016

HLEDÁME VÁS

Vytváříme nové pracovní výzvy i pozice. Jste ti správní? Ozvěte se nám.

Servisní technik

Member name

Member name CEO / Founder

POŽADUJEME
– SOU/SŠ, ideálně instalatér/topenář
– praxe v oboru
– certifikace na pájení mědi natvrdo výhodou
– obecný přehled v oboru
– ochota učit se novým věcem
– práce v týmu i samostatně
– řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
– AJ výhodou

NÁPLŇ PRÁCE
– montáž nových topných systémů a zdrojů tepla
– servis stávajících systémů
– příprava a organizace dílčích montáží a servisů

NABÍZÍME
– práci na zajímavých projektech v ČR i zahraničí
– místo výkonu práce: Zlín, Morava
– rozmanitá pracovní náplň
– možnost podílet se na budování značky a expanzi společnosti
– získání zkušeností v oblasti inovativních technologií
– odpovídající platové ohodnocení

Zaujala Vás pracovní nabídka?

Zájemcům poskytneme doplňující informace

+420 775 750 122
info@active-elements.cz