Tepelná čerpadla

Ice Stick

Od švédského výrobce OCTOPUS

Pasivní venkovní jednotka

Tepelné čerpadlo OCTOPUS Ice Stick vyniká pasivním venkovním výparníkem, který funguje bez jakéhokoliv ventilátoru. Výparník navíc využívá veškeré teplo obsažené ve vzdušné vlhkosti, které se předává změnou jeho skupenství z vodní páry na led.

Hybridní provedení

Ice Stick se s oblibou doplňuje o přímý zemní výparník, který zvyšuje celkový topný faktor tepelného čerpadla. S minimálním navýšením investice tak lze získat unikátní hybridní technologii.

Dlouhá životnost

Celé zařízení má jediný pohyblivý prvek, a to kompresor. Ten je možné po konci jeho životnosti jednoduše vyměnit a zařízení provozovat dále. Všechny ostatní prvky systému jsou navržené s cílem jednoduché konstrukce a tudíž maximální životnosti.

Design

Objevte krásu severského designu, který se uplatňuje v konstrukci venkovní jednotky Ice Stick.

Image

IS TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo Ice Stick (IS) je kompletní řešení pro vytápění. Je velmi jednoduché na instalaci a tak je možné systém spustit ve velmi krátkém čase. Vytápění tepelným čerpadlem Ice Stick je mnohem efektivnější a ekologičtější v porovnání s tradičními zdroji tepla.

Image

IS HYBRIDNÍ TEPELNÉ ČERPADLO

Hybridní tepelné čerpadlo znamená, že zařízení získávání energii z více zdrojů. Tepelné čerpadlo IS vzduch-voda je možné doplnit o zemní kolektor instalovaný mezi výparníkem a vnitřní jednotkou. Tím se vytvoří hybridní tepelné čerpadlo využívající teplo ze vzduchu i země.

Image

Unikátní design venkovní jednotky

Dovolte si vytvořit jedinečný design v souladu s Vaším domem.

Tepelné čerpadlo Octopus se může stát významných architektonickým prvkem exteriéru Vašeho domu či zahrady.

Zaujměte osobitým designem venkovní jednotky umístěné u vašeho sídla společnosti. Vdechněte Octopusu tvar znaku Vaší společnosti nebo produktu, který nabízíte.

Katalog ke stažení

stáhnout

Zaujal Vás tento produkt?


domluvit schůzku kontaktujte nás

Technické údaje

Image

O výrobci

Švédská společnost OctopusTM vyvíjí a vyrábí tepelná čerpadla od roku 1981.

Zakladatel společnosti Kurt Karlsson je dodnes nazýván „otcem“ tepelných čerpadel. Díky mnohaletému vývoji nachází pro své klienty nejlepší možná řešení. První model tepelného čerpadla Ice Stick (IS) byl uveden na trh již v roce 1991. Za dobu své existence si získal mnoho spokojených klientů téměř ve všech zemích Evropy.

Octopus se zaměřuje na zájmy svých zákazníků, proto jsou hlavními principy jednoduchost a trvanlivost produktů, ohleduplnost k životnímu prostředí a ekonomická efektivita. Tím se řídí všechny aktivity společnosti Octopus, která se zaměřuje na vývoj, instalaci i následný servis.
Tepelné čerpadlo Ice Stick je jako jediné zařazeno mezi produkty „Climate Solver“ nadace WWF.

[/blox_column][/blox_row]