Získejte dotace

pro tepelné čerpadlo Ice Stick

od švédského výrobce Octopus

Nová zelená úsporám pokračuje v roce 2018

Tepelná čerpadla OCTOPUS Ice Stick jsou zaregistrována od roku 2016 v programu Státního fondu životního prostředí pro tzv. „kotlíkové dotace“ a Nová zelená úsporám: 3. výzva pro rodinné domy.

Zrychlete návratnost své investice

Díky těmto dodatačním výzvám, můžete při výměně stávajícího kotle na tuhá paliva za nový zdroj – tepelné čerpadlo, získat dotaci ve výši až 150.000 Kč, maximálně však do výše 85 % způsobilých nákladů investice.

Úspěšně zrealizované dotace

V letech 2015 a 2016 jsme úspěšně zrealizovali mnoho projektů a pro 4 z nich, které byly instalovány s otopnými systémy včetně zdroje, jsme zajistili dotaci z programu “Kotlíková dotace”. Zdrojem bylo tepelné čerpadlo vzduch-voda Ice Stick od švédského výrobce OCTOPUS. I nadále v roce 2017 pomáháme našim klientům získat dotace a zrealizovat jejich stavební projekty.

Identifikace produktu v dotačním programu

Abyste nás nemuseli hledat v Seznamu výrobků, níže uvádíme SVT kódy tepelných čerpadel OCTOPUS Ice Stick

Identifikace produktu

v dotačním programu

IS 48 XP SVT20747

IS 61 XP SVT20748

IS 81 XP SVT20749

IS 120 XP SVT20750

Image

IS TEPELNÉ ČERPADLO VZDUCH-VODA

Tepelné čerpadlo Ice Stick (IS) je kompletní řešení pro vytápění. Je velmi jednoduché na instalaci a tak je možné systém spustit ve velmi krátkém čase. Vytápění tepelným čerpadlem Ice Stick je mnohem efektivnější a ekologičtější v porovnání s tradičními zdroji tepla.

OTÁZKY A ODPOVĚDI K DOTAČNÍM PROGRAMŮM

Připravili jsme přehled nejčastěji pokládaných otázek a odpovědí v procesu získání a realizace dotace pro vaši investici.

Zaujalo Vás získání dotací pro tento produkt?


domluvit schůzku kontaktujte nás

Katalog ke stažení

stáhnout

Tepelné čerpadlo Octopus Ice Stick

Zajímá vás více informací o nízkoenergetickém zdroji tepla?