UVIDÍME SE V BRNĚ 26. – 29. 4. 2017

Tento rok se setkáme OPĚT na Stavebním veletrhu v Brně, který se koná ve dnech 26. – 29. 4. 2017. Se všemi zájemci se podělíme o nová řešení v oblasti vytápění a chlazení v Pavilonu P (vstup 7, vjezd 8). Denně vždy od 10:00 do 18:00 hod.

Veletrh se zaměřuje téměř na všechny oblasti stavebnictví – od realizace staveb, stavebních řemesel a technologií, stavebních materiálů a výrobků, stavebních strojů, stavební konstrukce – a technického zařízení budov. Obor vodo-topo instalace je důležitá součast stavebnictví a proto i my se s Vámi chceme podělit o energetický koncept Active Elements, který pracuje s nízkoteplotními systémy OCTOPUS a HeatUP!, které přinášíme ve formě nadčasového, úsporného a šetrného řešení pro realizaci vašich projektů.

Tento stavební veletrh se zaměřuje na několik stěžejních témat, mezi které patří opět i poskytování dotací na energeticky úsporné bydlení a získání kotlíkové dotace pro Vaše projekty. Náš tým je připraven s Vámi pohovořit, poradit a nabídnout řešení Vašeho projektu včetně vyřízení procesu získání a vyúčtování dotace pro nové tepelné čerpadlo. Více informací k dotacím najdete zde.

Zajímá Vás více? Domluvte si schůzku a setkejme se společně v Brně.
+420 777 750 539
info@active-elements.cz

Doplňující informace naleznete na stránce organizátora veletrhu: STAVEBNÍ VELETRHY BRNO 2017

bvv_map_cz_up

mapa BVV